Son yıllarda binaların cephelerinde Bahçe Dekorasyonunda doğal taş kullanımı tercih edilmiş, evlerimize girerek ultra dekoratif yansımalara neden olmaktadır. Sadece bu değil, bahçe duvarlarındaki olağanüstü tasarımlarda ve hatta bahçe manzarasında bile göz alıcı görseller yaratır.

Kum ve çakıllarla süslenmiş toprak ve çiçek tarhları, basamak taşları, dekoratif tuğlalar ve makyaj bahçeleri bugün villaların, otel tipi işletmelerin ve sitelerin bahçelerini en güzel şekilde süslemektedir. Dört mevsim bahçe tasarımında ortaya çıkan bu görsel şölen yaz evlerinin bahçe manzaralarını, özellikle yaz mevsiminde en iyi şekilde donatıyor. Bahçenizde veya yazlık bahçenizde yenileme çalışmaları yapıyorsanız, daha doğal nitelikler kullanarak bahçenizin doğal taşlarla tadını çıkarabilirsiniz.

ESKİTME BAZALT

Farklı boyutlarda yuvarlanan ve peyzaj uygulamalarında dekoratif amaçlı kullanılan bir bazalt taşıdır. 2-4 cm, 4-6 cm formlar, 25 kg'lık paketler ve bigbag olarak mevcuttur.

ÇAKIL-ÇAKIL TAŞI

Dalaman bölgesindeki Toros Dağları'ndan akan akarsulardan oluşan köşesiz, mavi, yuvarlak ezilmiş çakıllar, tesislerimizde farklı boyutlarda sınıflandırılmakta, yıkanmakta ve paketlenmektedir. Asitten etkilenmez. Yıkama, beton fayans, içme suyu arıtımı, sondajlar ve yürüyüş yollarında peyzaj malzemesi olarak kullanılır. 25 kg'lık ambalajlarda ve dökme olarak mevcuttur.

DOLOMİT TAŞI

Farklı boyutlarda yuvarlanan ve peyzaj uygulamalarında dekorasyon amaçlı kullanılan beyaz Marmara dolomit taşı.25 kg’lık ambalajlarda satılmaktadır.