DEKORATİF ÇAM KABUĞU

Doğal çam kabuklarından elde edilen, kaba ve küçük taneler olarak genel kullanıma uygun steril, katkısız, özel olarak işlenmiş bir üründür. Yer üstünde malçlama, su kaybını önleme, su drenajını ve çevre düzenlemesini artırmada kullanılır. İnce taneli formlar harçlara dahil edildiğinde kaliteyi arttırır, verimi arttırır ve bitki büyümesini destekler. 60 lt özel ambalajlarda ve dökme olarak tedarik edilmektedir.

CÜRUF

Cüruf, koyu gözenekliliğe ve bitkiler için yararlı çeşitli minerallere sahip bir tür volkanik kayadır. Doğal yapısı, toprağın ve bitki köklerinin havalandırılmasının oksijene ulaşmasını sağlar. Su tutma toprağın nemini dengeler. Düşük ısı iletkenliği bitkileri sıcak ve soğuğa karşı korumaya yardımcı olur. Rengi nedeniyle iç mekan bitki topraklarının ve dış mekan dekorasyonlarının hazırlanmasında kullanılır.50 litrelik ambalajlarda satılmaktadır.

BEYAZ POMZA

Çok gözenekli yapısı ile toprağı zenginleştiren volkanik bir kaya türüdür. Toprağın boşalmasını ve gerekli suyu korumasını sağlar. Nötr özelliği ile toprağın ph dengesini düzenler. Düşük ısı iletkenliği bitkileri sıcak ve soğuğa karşı korumaya yardımcı olur. Çürümez ve kokmaz, tekrar kullanılabilir. Tarım fidanları süs bitkilerinin dikiminde ve toprak ıslahında kullanılır.

SAHİL KUMU

Plajlarda kullanılmak üzere özel olarak elenmiş ve isteğe bağlı olarak beyaz renk alternatiflerine sahip bir üründür. Dökme kumlarımız ülkenin en prestijli otellerinin plajlarında kullanılmaktadır.